Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Профорієнтація учнівської молоді

24.09.2019

18 вересня до Старосалтівської ЗШ та Бугаївської ЗШ завітала фахівець відділу активної підтримки безробітних Вовчанської районної філії ХОЦЗ Федоркова Світлана. Учні випускних класів мали змогу познайомитись докладніше із роботою Державної служби зайнятості в цілому, а також із роботою районної філії зокрема. Проте, найбільш актуальним для учнів було питання комунікації у професійній сфері успішної людини.
Темою семінару стало саме визначення комунікативної компетентності сучасного учня. Фахівець наголосила , що вміння спілкуватись є вирішенням конкретних проблем, реалізацією професійної цілі, що спрямоване на досягнення певного результату. Воно є необхідною умовою будь-якої діяльності. Через спілкування відбувається навчання й виховання людини, засвоєння нею різних форм соціального досвіду, норм і правил поведінки, традицій і звичаїв.

Як результат - учні ознайомились з поняттями "комунікація" та "спілкування", отримали вичерпну інформацію про види спілкування, в т.ч. ділового. Ознайомились з основною формулою вибору професії «Хочу - Можу –Треба», разом з фахівцем класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, які відносяться до професійного вибору. Крім того, фахівець ознайомила учнів з послугами ДСЗ, зі станом ринку праці Харківського регіону, з переліком навчальних закладів Харківської області, ознайомила з можливістю отримання робітничих професій в Харківському центрі професійно- технічної освіти ДСЗ. Майбутні випускники, отримали практичні поради щодо вибору майбутньому професії, були ознайомлені з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої можливо визначити свої професійні схильності.

Проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю відповідно до потреб особистості, виробництва та ринку праці є одним з важливих напрямків державної служби зайнятості щодо профілактики молодіжного безробіття.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше