Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Професія «Токар»

23.10.2020

Токар - це фахівець, який займається механічною обробкою деталей з різноманітних матеріалів твердих порід (металу, пластмаси, дерева і т. Д.) За допомогою володіння навичками роботи на токарному верстаті.

Спеціаліст токарного справи працює на верстатах, які в залежності від типу використовуваного матеріалу бувають металообробні і деревообробні.

Спираючись на те, що токарні верстати бувають різних видів, а роботи, які можна на них виконувати, різні, існує кілька спеціалізацій.

Переваги професії:

  1. Затребуваність. На сьогоднішній день спостерігається дефіцит фахівців професії "токар", який породжує наявність високого попиту на фахівців токарного справи серед роботодавців.
  2. Токар - це високооплачувана праця. Причиною є затребуваність, важкі умови праці. Крім того, свою заробітну плату під силу контролювати самому фахівцеві. Як правило, застосовується відрядний метод оплати праці, що і дозволяє заробити стільки, скільки необхідно.
  3. Реалізація творчого потенціалу. Професія токар ідеально підходить для творчих людей, оскільки дозволяє проявити себе з творчої сторони максимально. Трудовий процес, що полягає в різнотипній обробці заготовок і деталей, порівнюють з мистецтвом.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше