Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Професія «Штукатур»

20.10.2020

Штукатур – кваліфікований робітник, який спеціалізується на внутрішній і зовнішній обробці будівель.

Свою роботу фахівець може виконувати як вручну, так і за допомогою спеціальної штукатурної машини. Професійні обов'язки штукатурів вже давно не обмежуються тільки лише нанесенням штукатурки. Сьогодні штукатури самостійно замішують штукатурні, шпаклювальні, грунтувальні, декоративні, гідроізоляційні і теплоізоляційні розчини, готують поверхні для виконання робіт (в тому числі, виконують розмітку, ґрунтовку, прооліфлення і т.д.), виробляють безпіскову накривку під фарбування, закладають шви між панелями , штукатурять як стіни і стелі, так і віконні та дверні укоси, ремонтують пошкоджений штукатурний шар, провішують поверхні, а також шліфують обштукатурену поверхню, щоб зробити її ідеально гладкою.

Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості нагадує про можливість бути зарахованим до складу навчальної групи у Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Термін навчання з 05.11.2020 року по 02.03.2021 року.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 або за телефоном (05741) 4-49-96. Ми чекаємо на Вас.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше