Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Професійний вибір: як знайти себе на життєвому шляху?

18.11.2019

Кожна молода людина, набуваючи самостійності на певному етапі свого розвитку, перебуває у стані невизначеності, непевності, в стані страху перед майбутнім. Тому випускники, які стоять перед майбутнім професійним вибором, мають потребу у фахівцях профорієнтаційного напрямку. З цього приводу 14 та 15 листопада 2019 року для випускників Вовчанського ліцею №2 фахівцем служби зайнятості Вовчанської РФ ХОЦЗ будо проведено два профорієнтаційних заходи «Моя-професія-мій вибір- моє майбутнє!», на якому обговорювалися питання про важливість професійного підходу з урахуванням вимог сучасного ринку праці.
Світлана Олексіївна наголосила, що проведені соціологічні дослідження засвідчують про стихійний вибір майбутньої професії кожного третього випускника, без всебічного аналізу реальних і потенційних ресурсів, від випадкових факторів, наприклад, порад друзів або знайомих, гонитвою за модною професією,. Помилковість вибору згодом може призвести до глибокого розчарування, конфліктних ситуацій, до невпевненості у власних силах. Тому вибір професії — нелегка інтелектуально-психологічна справа.
  Фахівець проінформувала випускників про можливість проходження профорієнтаційного он-лайн тестування з метою визначення професійної спрямованості за допомогою Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри на веб-ресурсі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», а також запросила учнів відвідати Вовчанську районну філію для можливості отримання додаткової консультації фахівців з профорієнтації. В заходах взяли участь 78 випускників.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше