Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Профдіагностичне тестування

12.07.2021

Профдіагностичне тестування - шлях до успішного професійного вибору

Без вивчення самого себе, своїх нахилів, здібностей надто складно молодій людині вибрати той фах, який стане справою життя.

Профдіагностичне тестування пропонуємо і безробітним, щоб зрозуміти свої сильні сторони, конкурентні переваги та додаткові навички, які бажано опанувати, а також тим, хто втратив роботу, щоб виявити чим насправді хочуть займатися.

За допомогою профдіагностичного тестування фахівці центру зайнятості допомагають здійснити правильний професійний вибір та уникнути помилок при цьому.

Тестування проводиться як віддалено за методикою МОЯ ПРОФЕСІЯ: Консультаційна мережа, так і в центрі зайнятості із застосуванням комп’ютерних методик "Профексперт", та на автоматизованому робочому місці (АРМ) «Профконсультант».

Запрошуємо усіх, хто бажає пройти профдіагностичне тестування, до Вовчанської районної філії ХОЦЗ за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1-го Травня. 15 або за телефоном (05741) 44996, 068-1964515 (відділ активної підтримки безробітних).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше