Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Продовжуємо працювати з роботодавцями

16.08.2021

Державна служба зайнятості володіє найбільшою базою претендентів на вільні робочі місця . Тому для оперативного вирішення питання підбору персоналу роботодавець звертається до центру зайнятості, а саме до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями. Звернення роботодавця починається із подання форми № 3-ПН, в якій детально визначаються вимоги до майбутнього кандидата та умови найму. Також роботодавець має можливість скористатися послугами центру зайнятості не тільки з якісного підбору персоналу, а і з організації професійного навчання, підвищення кваліфікації та стажування своїх працівників тощо.

Саме така співпраця забезпечує шукачам роботи можливості для подальшої трудової діяльності, а роботодавцям – успішне ведення бізнесу.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше