Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Пробація. Можливості для змін

05.09.2019

      Практика свідчить, що після звільнення з місць позбавлення або обмеження волі в людини життєвих проблем стає не менше, хоча вони вже зовсім інші, ніж в установі виконання покарань. Тому проблема соціальної адаптації колишніх засуджених була і залишається актуальною.

      2 вересня 2019 року в приміщенні Вовчанської РФ Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном. Мета проведеного заходу — ознайомлення зі спектром послуг, що надаються громадянам у разі їхнього звернення до служби зайнятості.

      У ході зустрічі фахівець відділу активної підтримки безробітних районної філії Світлана Федоркова ознайомила присутніх з усіма соціальними послугами служби зайнятості, надала психологічні поради щодо шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар'єри. Також презентувала послуги професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Слухачі семінару обговорювали вимоги до майбутньої роботи та їх відповідність сьогоденним реаліям.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше