Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Презентація роботодавця - ПАТ «Укрзалізниця»

23.10.2019

      З метою співпраці та проведення спільних заходів, направлених на підтримку зайнятості, оперативному доборі та організації професійної підготовки фахівців для підрозділів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця», в рамках проведення гендерного тижня, 23 жовтня 2019 року у Вовчанській РФ ХОЦЗ відбувся захід «Презентація роботодавця».

      Сьогодні питання вільних вакансій за основними залізничними спеціальностями — одне з найзлободенніших для ПАТ «Укрзалізниця»: брак кадрів відчувається в усіх регіональних філіях товариства. Загалом є гостра потреба у фахівцях основних залізничних професій: чергові по станції, електромонтери й електромеханіки СЦБ та зв’язку, оглядачі-ремонтники вагонів, складачі поїздів, приймальники поїздів, слюсарі з ремонту, регулювальники швидкості руху, монтери колії, майстри колії, провідники пасажирських вагонів та інші.

      Фахівці профорієнтаційного напрямку Вовчанської РФ ХОЦЗ ознайомили учасників заходу з кадровою потребою підприємства у висококваліфікованих робітниках, які забезпечують безперебійне і якісне перевезення пасажирів та вантажів, з можливістю здобуття робітничої професії та проходження стажування за сприяння ДСЗ. Також передбачено навчання для людей категорії 45+ за рахунок підприємства. У заході прийняли участь 15 безробітних осіб.

      Реалії сьогоднішнього дня говорять про те, що кваліфікований персонал їде працювати до сусідніх країн. Тому, щоб укомплектувати вакансії в нашій державі, фахівці Вовчанської РФ ХОЦЗ звертають увагу на кадрову потребу підприємства у робітниках залізничних професій і випускників навчальних закладів району з метою профілактики легальної зайнятості та уникнення молодіжного безробіття, а також працевлаштування молоді з урахуванням потреб сучасного ринку праці.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше