Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)

19.10.2019

      На допомогу шукачам роботи у правильному виборі або зміні професії, 17 жовтня 2019 року у Вовчанській РФ Харківського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)». До заходу було залучено 15 безробітних громадян.

      Від провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алли Блекот учасники семінару отримали інформацію про актуальні на ринку праці професії, за якими здійснюється професійне навчання у навчальних закладах, умови проходження професійного навчання та оволодіння новою професією за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. В ході семінару особливу увагу було звернено на проходження навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації у Хаківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з гарантією подальшого працевлаштування під конкретне замовлення роботодавця. Учасників ознайомили з графіками посадки груп на жовтень-листопад 2019 року.

      Зацікавленість безробітних викликала інформація про індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця. Присутнім було запропоновано пройти профдіагностичне тестування на предмет відповідності власних здібностей та нахилів до бажаної роботи (професії).

      У підсумку фахівець служби зайнятості наголосила, що саме робітничі професії в більшій мірі затребувані на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи та гідної заробітної плати.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше