Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)

19.10.2019

      На допомогу шукачам роботи у правильному виборі або зміні професії, 17 жовтня 2019 року у Вовчанській РФ Харківського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)». До заходу було залучено 15 безробітних громадян.

      Від провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алли Блекот учасники семінару отримали інформацію про актуальні на ринку праці професії, за якими здійснюється професійне навчання у навчальних закладах, умови проходження професійного навчання та оволодіння новою професією за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. В ході семінару особливу увагу було звернено на проходження навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації у Хаківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з гарантією подальшого працевлаштування під конкретне замовлення роботодавця. Учасників ознайомили з графіками посадки груп на жовтень-листопад 2019 року.

      Зацікавленість безробітних викликала інформація про індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця. Присутнім було запропоновано пройти профдіагностичне тестування на предмет відповідності власних здібностей та нахилів до бажаної роботи (професії).

      У підсумку фахівець служби зайнятості наголосила, що саме робітничі професії в більшій мірі затребувані на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи та гідної заробітної плати.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше