Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Презентація роботи служби зайнятості в кризових умовах.

09.06.2020

05.06.2020 у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбулась презентація роботи служби зайнятості в кризових умовах.

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та директор Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Бондаренко розповіли голові Вовчанської районної державної адміністрації Анатолію Косолапову, голові Вовчанської міської ради Володимир Шевченко, а також засобам масової інформації Вовчанського району основні питання роботи служби зайнятості – надання роботодавцям допомоги по частковому безробіттю. В ході зустрічі були обговорені стан роботи районної служби у цьому напрямку, основні проблеми, пов’язані з реалізацією цього проекту. Представники місцевої влади підтримали ініціативу Володимира Міненка у поширенні інформації щодо фінансової допомоги суб’єктам малого та середнього бізнесу за участю служби зайнятості.

Увагу присутніх викликали вебінари, що проводяться для безробітних осіб за допомогою Інтернет-зв’язку. Анатолій Косолапов у прямому ефірі привітав учасників онлайн-семінару та побажав успішного працевлаштування. Новою формою роботи під час дії обмежувальних заходів є й дистанційний підбір роботи. Фахівці філії, за допомогою телефону та Інтернету, спілкуються з шукачами роботи, надсилають видані направлення на працевлаштування онлайн, та онлайн приймають відповіді результатів співбесіди.

Учасники заходу також обговорили взаємодію з організації громадських робіт у Вовчанському районі. Проведення таких зустрічей є вимогою часу, а їх ефективність підтверджується подальшою системною співпрацею та результативністю.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше