Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Позитивний досвід Вовчанської районної служби зайнятості

29.08.2019

      Тим, хто за нинішніх обставин втратив роботу, або кому це загрожує, варто згадати: упоратися з тимчасовими труднощами допоможуть фахівці Вовчанської районної філії.

      Так, звернувшись у травні 2019 року до Вовчанської філії за сприянням у працевлаштуванні Мішнєва Тетяна Вікторівна завдяки впровадженню інституту кар`єрного радника, отримала послуги за індивідуальним підходом.

Після проходження первинного та поглибленого профілювання, де було визначено оцінку можливості працевлаштування з урахуванням кваліфікації,та навичок безробітної та складаний разом з нею індивідуальний план працевлаштування, Тетяні було запропоновано пройти на співбесіду до роботодавця «ФОП Мельникова В.В.», співбесіда пройшла успішно з подальшим працевлаштуванням , де працює по теперішній час. Новою роботою і ставленням до неї колег, Тетяна задоволена. Безробітна - працевлаштована, а роботодавець – задоволений швидкістю підбору працівника, саме на такий результат мають працювати кар`єрні радники!

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше