Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до списку

Позитивний досвід Вовчанської районної служби зайнятості

29.08.2019

      Тим, хто за нинішніх обставин втратив роботу, або кому це загрожує, варто згадати: упоратися з тимчасовими труднощами допоможуть фахівці Вовчанської районної філії.

      Так, звернувшись у травні 2019 року до Вовчанської філії за сприянням у працевлаштуванні Мішнєва Тетяна Вікторівна завдяки впровадженню інституту кар`єрного радника, отримала послуги за індивідуальним підходом.

Після проходження первинного та поглибленого профілювання, де було визначено оцінку можливості працевлаштування з урахуванням кваліфікації,та навичок безробітної та складаний разом з нею індивідуальний план працевлаштування, Тетяні було запропоновано пройти на співбесіду до роботодавця «ФОП Мельникова В.В.», співбесіда пройшла успішно з подальшим працевлаштуванням , де працює по теперішній час. Новою роботою і ставленням до неї колег, Тетяна задоволена. Безробітна - працевлаштована, а роботодавець – задоволений швидкістю підбору працівника, саме на такий результат мають працювати кар`єрні радники!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше