Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Поради пошукачам роботи

24.09.2019

      Що робити, якщо після співбесіди тобі не телефонують?
Нарешті, ти відповів на всі каверзні питання під час співбесіди. А ще - зарекомендував себе як гарний спеціаліст, показав свою обізнаність про компанію, розповів, який ти геніальний і кращого годі шукати. Пообіцяв, що вірою та правдою будеш виконувати всі доручення і навіть більше. «Ми вам зателефонуємо»☎, – сказав рекрутер, завершуючи розмову. І ти починаєш чекати на дзвінок.

      Чекати можна досить довго, адже претендентів на вакансію багато. З кожною людиною потрібно провести співбесіду, перевірити документи, провести анкетування. Щоб дізнатися, що вирішив роботодавець, зателефонуй йому сам. Тим паче, що роботодавці люблять активних та зацікавлених у роботі кандидатів.

      Також можна нагадати зайвий раз про себе, надіславши електронний лист із рекомендаціями від попередніх роботодавців.
Краще ходити на декілька співбесід одразу, а потім телефонувати☎ та дізнаватися про результат. Банкіри кажуть: «Розкладай яйця в різні кошики». З часом твоя робота тебе неодмінно знайде!

      Якщо ти шукаєш роботу – завітай до служби зайнятості! Тобі неодмінно нададуть вичерпну інформацію щодо вакансій та допоможуть з працевлаштуванням!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше