Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Порада від Вовчанської районної філії ХОЦЗ

19.10.2020

Що треба припинити робити прямо зараз, якщо не хочете все життя працювати не на тому місці?

Якщо ви вважаєте, що кар’єрне зростання — не ваша історія, придивіться уважніше до своїх дій. Можливо, ви просто залишаєте поза увагою шанси.

Недооцінювати себе. «Ні, це для мене занадто!», «Та хто ж стане мені стільки платити?», «З моїми чотирма дітьми — це максимум, на що можна розраховувати», «Та мені стільки років, що краще вже триматися за синицю» — відмовки-відмовки! Замість жалітися, треба діяти!

Ви ніколи не дізнаєтеся, чи змогли б, якщо навіть не спробуєте. Коли ви почуваєтеся нещасливими на роботі, варто хоча б спробувати щось змінити. Адже час біжить, і ніхто не зробить за вас вирішальний крок. Оновіть своє резюме, відправте його на вакансію своєї мрії, заявіть про себе.

Або наважтеся на розмову з шефом щодо перегляду вашої зарплати й обов’язків. Не треба ображатися на всесвіт, якщо самі не зробили нічого.

Отже, підвищуємо самооцінку, припиняємо рюмсати й уперед назустріч новим кар’єрним досягненням!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше