Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Переваги легальної зайнятості

29.12.2020

Спеціалісти Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості продовжують інформувати роботодавців району про переваги легальної зайнятості, залучаючи роботодавців до участі в різних заходах (організовують проведення семінарів на відповідні теми, проводять робочі зустрічі тощо).

Непередбачувані карантинні обмеження показали всім нам, що відбувається коли підприємства починають вимушено зупиняти свою діяльність. В цій ситуації працівники, у яких були належним чином оформлені трудові відносини з працедавцями, почувають себе більш захищеними, оскільки на період карантину можуть оформити відпустку, перейти на віддалену роботу чи на гнучкий графік роботи, мають можливість отримати допомогу по частковому безробіттю та одноразову матеріальну допомогу на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. Наймані працівники, що працювали нелегально у роботодавців, майже всі опиняються без фінансової підтримки та без роботи, що сприяє росту соціальної напруги у суспільстві.

Тому спеціалісти Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості вкотре нагадують що саме роботодавець є тією ланкою, що сприяє зменшенню напружених настроїв у суспільстві; збільшенню надходжень до бюджету; розвитку економіки країни тільки тоді, коли оформлює трудові відносини з найманими працівниками належним чином.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше