Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Online-послуги для учнів в період карантину

21.01.2021

Карантинні обмеження не зупиняють роботу фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ, а дають нові можливості використання новітніх послуг служби зайнятості в он-лайн режимі. Сьогодні, 20 січня 2021 року, фахівцем відділу активної підтримки безробітних був проведений інформаційний вебінар для старшокласників Старосалтівської ЗШ І-ІІІ cт. з використанням платформи Zoom.

У ході заходу учні отримали інформацію про можливість проходження психодіагностичного тестування за допомогою онлайн-платформи Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», ознайомилися з переліком професій у Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, дізналися про вимоги сучасного ринку праці та попит на робітничі спеціальності в Харківському регіоні.

Всього у заході прийняли участь 50 учнів. Учасники вебінару активно задавали питання та мали змогу отримати кваліфіковані відповіді фахівця служби зайнятості.

Сподіваємося, що такий формат у вигляді он-лайн конференцій розширить інформаційний спектр послуг служби зайнятості, а також допоможе сприяти учням у виборі майбутньої професії.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше