Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Онлайн-платформа «Моя професія: консультаційна мережа»

13.01.2021

В умовах карантину людина обмежена у діях, до яких вона звикла у повсякденному житті. Проте, у нових обставинах для кожного відкриваються двері щодо реалізації відкладених замислів, зокрема з’являється час обміркувати і спланувати життя, скажімо, на найближчі 1-5 років. Особливо це актуально для старшокласників середніх шкіл і їхніх батьків. Питання «Що далі? Ким бути після набуття середньої освіти?» карантин не відміняє, але дає можливості підготувати більш ґрунтовні відповіді.

Для того, щоб ці відповіді були об’єктивними і давали молодій людині можливість реалізуватися, існують різні ресурси, один з яких – онлайн-платформа Державної служби зайнятості України «Моя професія: консультаційна мережа» https://myprofession.com.ua/.

Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

-професійна мотивація – визначає глибинні професійні інтереси й цінності,

-структура інтелекту– рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей,

-психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності.

Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.

Треба пам’ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Для проходження тестування Вам необхідно отримати особистий код доступу. Для цього Ви повинні:

–зателефонувати до Вовчанськгої районної філії Харківського ОЦЗ за номером 068-196-45-15;

–заявити про бажання пройти онлайн тестування;

–вас переключать на фахівців з профорієнтації (якщо вони у цю хвилину зайняті, ви можете залишити номер телефону для подальшого зв’язку з вами);

–фахівці з профорієнтації створять Вашу облікову картку, для цього необхідна Ваша інформація щодо ПІБ, дати народження, паспортних даних та електронної пошти;

–далі відбувається генерація відповідного коду, який надсилається Вам на e-mail.

Діагностику можна пройти у зручний для Вас час. Загалом процедура триває близько 3-х годин. Між тестами можна робити перерви. Проте бажано, щоб тестування відбулось протягом одного дня.

Аналітичний звіт, що створить програма за результатами тестування, краще обговорити з профконсультантом служби зайнятості (телефоном, вайбером чи скайпом), попередньо зв’язавшись з ним. Разом Ви обговорите шлях побудови професійної кар’єри.

Звернутися до нас можуть не тільки школярі, але й їхні батьки чи шкільні вчителі, психологи. Працівники закладів середньої освіти, наприклад, класні керівники, зібравши первинні відомості (вказані вище) про учнів класу, можуть зробити колективну заявку на отримання кодів доступу. Це дасть змогу зекономити час на попередніх розмовах окремо з кожним учнем, проте і в цьому випадку кожний учень отримає власний код і матиме можливість індивідуального спілкування з фахівцем з профорієнтації.

Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі.

Якщо Ви потребуєте допомоги, звертайтесь до фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ. Будемо раді вам допомогти.

Телефон для звернень 068-196-45-15; (05741) 4-49-96, наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua, Вовчанська районна філія ХОЦЗ

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше