Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Новітні інтернет-технології – це зручно!

01.11.2019

      Листопад – завжди гаряча пора для фахівців державної служби зайнятості. З 8.00 години до 17.00 дня іде нескінченний потік громадян з метою пошуку роботи та реєстрації. В зв’язку з обмеженою транспортною доступністю виникає проблема у часі, бо більшість сезонних працівників проживають у сільській місцевості, і вчасно потрапити додому після прийому в центрі зайнятості не кожному вдається. Тому спеціалісти Вовчанської районної філії проводять роз’яснювальну роботу щодо використання інтернет-сервісу «Електронні послуги», за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому, що надає можливість віддалено та заздалегідь зарезервувати час для свого відвідування.

      Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості: http:// www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги». Такий ресурс доступний не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше