Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Знайди свою професію

18.08.2021

Якщо Ви сумніваєтеся у правильності вибору своєї професії, або Ваша професія не приносить Вам задоволення, фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Доволі часто трапляється так, що пропрацювавши деякий час за, начебто, «своєю» професією, людина починає сумніватися у правильності свого вибору та розуміє що робота не задовольняє її потреб. Що робити у такому випадку? Відповідь дуже проста: ніколи не засмучуватися та йти уперед, здобувати нову професію та шукати новий шлях.

За сприяння служби зайнятості Ви можете знайти себе у своїй справі та отримати затребувану на сучасному ринку праці професію. На сьогодні Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості пропонує навчання за 34 затребуваними професіями, перелік яких можна переглянути за посиланням http://osvita.khcz.gov.ua//.

Графік навчання досить гнучкий, можна переглянути за посиланням http://osvita.khcz.gov.ua/robot.../grafik-formuvannja-grupp/.

Кваліфікаційну комісію складають професійні фахівці, які незалежно, якісно і об’єктивно оцінять Вашу професійну компетентність.

За результатами виконання кваліфікаційної роботи Ви одержуєте свідоцтво державного зразка про рівень кваліфікації за отриманою професією.

За детальною інформацією звертайтеся до Вовчанської районної філії ХОЦЗ.

Наша адреса: м. Вовчанськ, вул. 1-го Травня, 15

Наші телефони: (05741) 4-49-96   та   068-196-45-15

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше