Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

На Вовчанщині тривають громадські роботи соціального спрямування

29.08.2019

      У Вовчанському районі продовжуються громадські роботи, що мають на меті допомогу соціально вразливим верствам населення. Такі роботи виконують безробітні за направленням центру зайнятості. Допомога особам похилого віку та тимчасово непрацездатним особам, які залишились без родинної підтримки, є пріоритетною для голови Котівської сільської ради при організації та проведенні громадських робіт, оскільки відремонтувати колодязь, чи то виконати садово-городні роботи для деяких верств населення – це непосильний тягар. 

      Громадські роботи соціального спрямування не тільки покращують умови існування мешканців села що потребують опіки та допомоги, а ще й гарантують додатковий дохід безробітним, які беруть участь в таких роботах.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше