Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Можливості ХЦПТО ДСЗ

30.08.2019

      29 серпня 2019 року профконсультант Вовчанської РФ Харківського обласного центру зайнятості Алла Блекот провела семінар для безробітних громадян, на якому презентувала можливості Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості щодо проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.
У службу зайнятості звертаються люди різного віку, з різною освітою та професійним досвідом. Досить часто, у зв’язку з відсутністю роботи, у них виникає потреба здобути першу або додаткову робітничу професію чи підвищити кваліфікацію, враховуючи потребу ринку праці у працівниках та фахівцях для прискорення працевлаштування. Саме для таких безробітних фахівці районної філії проводять семінари з орієнтації на професійне навчання. В основному, навчання відбувається у Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Навчальний заклад пропонує для професійного навчання великий перелік робітничих професій, курсів підвищення кваліфікації, сучасну матеріальну та технічну бази, гуртожиток. Переваги навчання у службі зайнятості для громадян, які втратили роботу – це безкоштовне навчання та малий термін його проходження, гарантоване працевлаштування. Присутніх ознайомили з графіком посадки груп у вересні-жовтні 2019 року.  На заході безробітні отримали інформаційні листівки про перелік професій, на які можна пройти професійне навчання за допомогою служби зайнятості.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше