Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Міжнародний день молоді.

12.08.2020

Уперше Міжнародний день молоді відзначався 12 серпня 2000 року, а ідея про його заснування була запропонована ще в 1991 році молоддю, яка зібралася у Відні на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН. Форум рекомендував, щоб Міжнародний день молоді було оголошено спеціально для збору коштів, просування та підтримки Фонду молоді ООН у партнерстві з молодіжними організаціями. Окрім того, Міжнародний день молоді покликаний нагадати про роль молодих людей у розвитку і будівництві світу, а також про проблеми, які стоять на цьому шляху. За статистикою ООН, на сьогодні налічується 1,2 мільярда молодих людей, що становить 16% світового населення. До 2030 року чисельність молоді, за прогнозами, збільшиться на 7% і досягне майже 1,3 мільярда чоловік. Свій День молоді є і в Україні – відзначають його в останню неділю червня.

Сьогоднішнє молоде покоління є досить конкурентоспроможне та проінформоване. Через безперервний потік інформації молоді українці не бояться ризикувати та змінювати свої інтереси. Вони реалізовують себе у бізнесі, науці чи на виробництві, у спорті та мистецтві. Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою. Тому в своїй роботі вагому роль служба зайнятості приділяє профорієнтаційній роботі з молоддю. Проведення профорієнтаційних заходів фахівцями служби зайнятості, допомагають молоді визначитися з правильним вибором професії, стати більш конкурентоспроможними на ринку праці, реалізувати свої мрії. А для отримання додаткових знань та компетенцій спеціалісти пропонують пройти онлайн-курси на платформах: «Career Hub», «Prometheus», «Coursera», «Освітній портал», «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», «Дія.Цифрова освіта».

Які послуги надає молоді служба зайнятості:

  1. Консультування щодо гарантій держави в сфері зайнятості неповнолітньої молоді.
  2. Сприяння у підборі підходящої роботи, працевлаштування відповідно до професійної підготовки , освіти та потреб ринку праці, у тому числі на заброньовані робочі місця та шляхом надання дотацій роботодавцям.
  3. Консультацію з професійної орієнтації.
  4. Профтестування щодо підбору підходящої роботи.
  5. Професійне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації у відповідності з потребами ринку праці за направленням служби зайнятості.
  6. Участь в оплачуваних громадських роботах.
  7. Сприяння у започаткуванні власної справи.

Телефони для довідок: ☎ 068-196-45-15 ; (05741) 4-23-80, Вовчанська районна філія ХОЦЗ; наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше