Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Легальна зайнятість

27.12.2019

      Легальна зайнятість, належним чином оформлені трудові відносини між найманим працівником та роботодавцем дають працівникові можливість оформити лікарняний лист, піти у оплачувану відпустку, одержати допомогу у разі отримання травм на виробництві та виплату допомоги по догляду за дитиною, а також можливість в перспективі отримати гідну пенсію.
      Тому легалізація трудових відносин – це важливий напрямок тісної співпраці соціальних партнерів та роботодавців. Головною метою служби зайнятості в даному процесі є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації трудових відносин на ринку праці для офіційного працевлаштування шукачів роботи.

      З метою інформування роботодавців про переваги легального працевлаштування фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості залучають роботодавців до співпраці, організовуючи для них семінари, круглі столи, ярмарки вакансій тощо. Протягом 2019 року було проведено 12 заходів з означеного питання, в яких взяли участь 62 роботодавця.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше