Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Курси Освітнього порталу Державної служби зайнятості

07.07.2021

«Успішне працевлаштування: що потрібно знати?» - незамінний курс для тих, хто шукає роботу своєї мрії. Корисні поради, рекомендації, інструкції стануть незамінними для тих, хто йде до своєї мети. А з хорошою стратегією й результат не забариться.

Ви сучасна людина, яка дбає про постійний розвиток та удосконалення власних професійних навичок та кваліфікації? Значить Вас неодмінно зацікавить курс Освітнього порталу «Компетенції майбутнього», де Ви зможете з’ясувати, які навички, кваліфікації та професії можуть бути затребувані в найближчому майбутньому.

Маєте на меті організувати власну справу, реалізувати заповітну мрію у перспективну справу? Курс «StartBusinessChallenge» безкоштовно надасть актуальну інформацію про те, як крок за кроком легально відкрити власну справу: як зареєструвати підприємство, які документи необхідно мати для ведення бізнесу та як їх отримати, які ще вимоги держава висуває до того чи іншого виду діяльності.

Ці, та багато інших цікавих курсів на Освітньому порталі державної служби зайнятості: skills.dcz.gov.ua.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше