Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Круглий стіл

01.10.2019

      З нагоди Дня машинобудівника Вовчанською РФ ХОЦЗ організовано та проведено круглий стіл під головуванням заступника голови Вовчанської РДА Гордієнко Н. із залученням провідного підприємства Вовчанського району ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод». В ході зустрічі піднімались питання задоволення кадрової потреби підприємства шляхом розробки механізмів щодо підвищення престижу робітничої професії та можливості працевлаштування на підприємство молоді.

      Також до круглого столу були залучені співробітники та студенти Вовчанського коледжу ХНТУСГ ім. П.Василенка. В ході підведення підсумків проведеної зустрічі було досягнуто домовленості, в тому числі і проведення циклу заходів для безробітних району та організації професіографічних екскурсій для студентів-випускників коледжу на ПрАТ «Вовчанський агрегатний завод».

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше