Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Корисна інформація для роботодавців!

27.11.2019

      Одним із важливих напрямків роботи Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з роботодавцями є проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо умов Порядку компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 № 347 (із змінами), що є одним із головних економічних стимулів для працедавців до створення нових робочих місць.

      Протягом січня - жовтня 2019 року одинадцять роботодавців м. Вовчанська та Вовчанського району скористались можливістю отримати компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих на нові робочі місця безробітних осіб. Це дозволило зекономити працедавцям власні кошти та збільшити чисельність штату для покращення якості виконуваних робіт.

      Детальніша інформація щодо компенсації єдиного внеску за телефонами: (05741) 43337; (05741) 42236

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше