Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

«Ким ти хотів бути в дитинстві?»

05.09.2019

     Можливо, саме зараз час повернутися до цієї мрії та реалізувати її? Ти спитаєш: « Як?» Дуже просто. На семінарі: «Презентація навчального закладу – ЦПТО ДСЗ», на якому розкажуть про можливості здобуття нової кваліфікації в різних містах нашої країни, а після проходження професійного навчання ти будеш працевлаштований за омріяною професією.

     05 вересня 2019 року профконсультант Вовчанської районної філії Харківсько обласного центру зайнятості Алла Блекот презентувала Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Безробітні мали змогу переглянути відеоролики з описами професій. Власним досвідом проходження навчання у ХЦПТО ДСЗ ділилася безробітна Наталя, яка нещодавно закінчила навчання за професією «покоївка». Професійне навчання у ЦПТО ДСЗ - шанс знайти себе!

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше