Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Карантинні заходи змінили формат діяльності державної служби зайнятості

27.04.2020

        Сьогодні Вовчанська районна філія готова до діалогу з нашими клієнтами за допомогою комунікаційного сервісу Skype. Наразі для консультування шукачів роботи та роботодавців фахівцями районної філії запроваджується така форма роботи як інформаційні вебінари, що будуть проводитись кожного дня з 9.00 год до 10.00 години ранку.

        24 квітня 2020 року в такому форматі фахівцями відділу активної підтримки безробітних було проведено інформаційний вебінар та долучено 7 безробітних осіб, які отримали інформацію про роботу районної філії в умовах дії карантину, практичні рекомендації з техніки складання резюме, як створити персональний кабінет безробітного, були проінформовані щодо онлайн-сервісів державної служби зайнятості (далі – ДСЗ).

Засобами дистанційної комунікації ми плануємо розповісти про:

  • реєстрацію в державній службі зайнятості та рекрутингові послуги в умовах карантину;
  • веб-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій;
  • сучасні джерела пошуку роботи та особливості складання резюме;
  • підготовку до співбесіди з роботодавцем, якщо вона буде проходити у дистанційному режимі тощо.

Участь у вебінарі є добровільною, безкоштовною та доступною для всіх бажаючих. Тому скористайтесь можливістю отримати нові практичні знання чи необхідну інформацію для побудови подальших планів. Врешті, попри ізоляцію, отримайте можливість поспілкуватися з цікавими співрозмовниками.

Телефони для довідок Вовчанської районної філії ХОЦЗ:

☎ 068-196-45-15 (05741) 4-22-36; (05741) 4-49-96; (05741) 4-23-80

Електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше