Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Інформуємо роботодавців Старого Салтова

24.06.2021

Триває інформування роботодавців про можливість скористатися спектром послуг, які надає Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості.

23.06.2021 року в приміщенні Старосалтівської селищної ради відбувся семінар для роботодавців на тему: «Шляхи подальшого вдосконалення співпраці центру зайнятості із кадровими службами, спрямованої на зміцнення кадрового потенціалу підприємств, у тому числі тих, на яких працюють особи з інвалідністю», за участю роботодавців, що ведуть діяльність на території Старосалтівської ОТГ.

Під час заходу, насамперед, були розглянуті питання працевлаштування безробітних осіб, у тому числі, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб. Роботодавцям були надані роз’яснення щодо можливостей працевлаштування незайнятих громадян, надано інформацію про можливість отримання відшкодування єдиного соціального внеску за працівників, працевлаштованих на нові робочі місця. Також присутніх було проінформовано про наслідки найму працівників без оформлення трудових відносин.

Після семінару роботодавці мали можливість отримати індивідуальні консультації з різних питань.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше