Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Індивідуальний підхід фахівців служби зайнятості до кожного клієнта

16.01.2020

      Сьогодні основним пріоритетом державної служби зайнятості є розвиток сервісів, технології обслуговування клієнтів, впровадження цифрових рішень для зручності користувачів. Для цього фахівці Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості надають широкий спектр послуг, які допомагають людині в пошуку роботи, проводять профорієнтаційні заходи, спеціальне діагностичне тестування. Кар’єрний радник спільно зі спеціалістом з профорієнтації індивідуально надають профконсультаційні послуги для кожного клієнта та відповідають на усі питання, пов’язані з наступним підбором роботи за результатами профорієнтаційної діагностики та профілювання. Проведення підготовчих заходів дозволяє скласти профіль клієнта, визначити ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнта серед інших осіб на ринку праці, визначити ступінь мотивації та готовності до змін.

      Саме індивідуальний підхід до кожного клієнта з наданням професійних послуг допомагає безробітним особам у формуванні світогляду, що прискорює працевлаштування.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше