Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес

18.05.2021

На сьогодні Державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи. На безоплатній основі надаються послуги з пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, здійснюються виплати матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Сприяння громадянам в організації підприємницької діяльності теж являється одним із завдань Державної служби зайнятості.

Так, 18 травня 2021 року фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ провели інформаційний захід "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес" для безробітних осіб, які розглядають можливість ведення підприємницької діяльності.

Учасники заходу ознайомилися з етапами започаткування та провадження власної справи. Обговорювалися питання, як віднайти ідею для бізнесу, спланувати та написати бізнес-план.

Сподіваємося, що мотивація населення до прийняття рішення започаткувати власну справу, розширить уявлення особи про власний потенціал з кінцевим результатом – виходу на сучасний ринок праці самостійним підприємцем.

У заході прийняли участь 5 осіб.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше