Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Генеруй бізнес – ідею та розпочни свій бізнес

25.02.2021

24.02.2021 у Вовчанській РФ ХОЦЗ відбувся інформаційний семінар "Генеруй бізнес - ідею та розпочни свій бізнес" для жінок, які мають підприємницькі ініціативи та зацікавлені в відкритті власної справи.

Серед зареєстрованих безробітних Вовчанської районної філії ХОЦЗ більшість складають жінки. Ситуація на ринку праці ускладнюється не тільки зменшенням пропозицій, а й проблемами, з якими жінки стикаються абсолютно на всіх етапах працевлаштування.

Як альтернатива працевлаштування, на семінарі розглядалась можливість започаткування підприємницької діяльності. Жінки отримали інформацію, як прийняти участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва», що реалізується Естонською радою у справах біженців, про можливість навчання в рамках програми, виділенню грантів на підприємництво, наданню подальшої 6-місячної підтримки та консультування фахівцями відповідного напрямку.

Сподіваємося, що результатом проведеного заходу буде розвиток жіночого підприємництва.

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96 Вовчанська районна філія ХОЦЗ

Електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше