Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Два важливих аспекти, що допоможуть вам пристосуватися до нових реалій та зробити свої пошуки роботи

23.10.2020

Співбесіда

Якщо компанія працює у звичному режимі і вас запрошують на співбесіду в офіс, не поспішайте погоджуватися. Запропонуйте провести інтерв’ю в онлайн-режимі: поясніть, що дотримуєтеся карантину та не хочете наражати на небезпеку ані себе, ані навколишніх людей. У сучасному світі розвинених технологій ніщо не заважатиме поспілкуватися з роботодавцем без особистого контакту. До того ж такі способи зараз активно підтримують у більшості компаній.

Важливі запитання

Не забудьте поставити роботодавцеві ряд важливих запитань з огляду на теперішню ситуацію. Обов’язково поцікавтеся, як зараз проходить діяльність компанії: чи перейшли працівники на віддалену роботу; якщо ні, то як компанія турбується про їх шлях до офісу (чи організовує трансфери або оплачує таксі) та які заходи безпеки ввела на робочому місці (вимірювання температури на вході, частота прибирання, наявність дезінфекторів для рук, медичних масок, вітамінів для співробітників тощо). Ці прості запитання дадуть вам зрозуміти, чи цінують у компанії працівників, незалежно від наявності карантину.

Головне на сьогоднішній момент – це збереження здоров’я, тому всім нам необхідно пристосовуватися до нових умов.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше