Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Допомога в оперативному підборі кадрів роботодавця

29.11.2019

      Роботодавці Вовчанського району, що звертаються до центру зайнятості з метою оперативного підбору персоналу, отримують детальні роз’яснення щодо правильності заповнення Звітності «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». Також спеціалісти районної філії інформують роботодавців щодо можливостей оперативного підбору кадрів шляхом розміщення вакансій в соціальних мережах, використання методів рекрутингу, організації презентацій роботодавця та проведенню ярмарків вакансій.

      Оперативність підбору персоналу це не тільки економія часу роботодавця, якому терміново потрібні працівники, а ще й можливість для безробітних осіб швидко знайти нову цікаву роботу.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше