Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Допомога по частковому безробіттю.

05.06.2020

        На сьогодні одним з пріоритетних напрямків роботи Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості є участь у наданні працедавцям та фізичним особам-підприємцям допомоги по частковому безробіттю. Для перевірки дотримання роботодавцями умов виконання підписаних договорів, які вже укладені зі службою зайнятості, керівництвом та співробітниками філії проводяться систематичні зустрічі та надаються відповідні консультації.

        Допомога по частковому безробіттю – це дієва підтримка малому та середньому бізнесу під час карантину та допомога у боротьбі з його наслідками. 03.06.2020 відбулось підписання ще одного договору для отримання допомоги по частковому безробіттю між Вовчанською районною філією Харківського обласного центру зайнятості та працедавцем Вовчанського району.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше