Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

До уваги жителів м.Вовчанська та Вовчанського району!

19.09.2020

Запрошуємо вас пройти підвищення кваліфікації за професією – «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорія В1» (за умови наявності документу про освіту за вищевказаною професією категорії А1).

Тракторист-машиніст працює на гусеничних і колісних тракторах з причіпними, навісними та напівнавісними сільськогосподарськими машинами і знаряддями, на зернових і спеціальних збиральних комбайнах. Тракторист виконує механізовані роботи з обробки ґрунту, внесення мінеральних та органічних добрив, а також посіву, посадки сільськогосподарських культур і догляду за рослинами.

На ринку праці професія затребувана, попит на неї стабільний.

Навчання для зареєстрованих безробітних безкоштовне, у разі потреби надається гуртожиток або компенсується вартість проїзду.

Термін навчання: 19.10.2020 р. - 02.12.2020 р.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня, 15 або за (068)196-45-15, (05741)-44996, 42380.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше