Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

До уваги шукачів роботи!

28.04.2021

В сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на певне робоче місце.

При підборі працівників роботодавці бажають знайти такого працівника, який найбільш відповідав вимогам конкретного вакантного місця. Тому роботодавець хоче мати найбільш повне уявлення про професійні та особисті якості претендентів на вакантні місця.

Інформація такого характеру має міститися в резюме, яке стає невід’ємною складовою частиною пошуку безробітним підходящої роботи та можливого подальшого працевлаштування і переслідує мету представити кандидата на вакантне місце у найбільш позитивному плані, продемонструвати його переваги перед іншими шукачами роботи.

Резюме -це документ, в якому претендент на вакантне місце подає роботодавцю стислу позитивну інформацію про себе.

Резюме самий перший документ, який забезпечує заочне знайомство роботодавця з претендентом на вакантне місце, по якому формується перше і, як відомо, найбільш важливе враження про людину. І саме головне, є підставою для запрошення на співбесіду з роботодавцем. Тому зміст резюме повинен зосереджуватись на позитивних рисах претендента, його трудових досягненнях. Разом з тим, це не автобіографія, яка може бути дуже детально і об’ємно описана, а продуманий і ретельно складений документ, який має справити миттєве позитивне враження на потенційного роботодавця, висвітлити досвід роботи, знання та вміння майбутнього працівника.

Резюме має бути стислим, разом з тим, роботодавець повинен мати досить повне уявлення про професійний багаж претендента на вакантне місце.

Резюме рекомендується надсилати із супроводжувальним листом, з поясненням, чому саме ви підходите для даного конкретного вакантного місця.

Тим, хто складає резюме, важливо продумати і визначити ту інформацію, яку потрібно включити в цей документ.

І допоможе вам в цьому питанні державна служба зайнятості.

Запрошуємо до Вовчанської районної філії ХОЦЗ, де ви отримаєте допомогу у складанні резюме.

м. Вовчанськ, вул. 1-го Травня, 15 з 8-00 до 17-00 години з понеділка по п'ятницю.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше