Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

До уваги безробітних, які хочуть отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті!

17.02.2021

         Якщо ви не можете знайти роботу за фахом, Вовчанська районна філія ХОЦЗ інформує про можливість безкоштовно пройти професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Зокрема, у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості профнавчання здійснюється за 34 проліцензованими професіями відповідно до потреб ринку праці.

Перевагами навчання у Харківському ЦПТО є:

  • свідоцтво державного зразка;
  • новітні технології навчання;
  • стислі терміни;
  • можливість навчатися за індивідуальною формою;
  • комфортна атмосфера для людей різного віку;
  • максимальне врахування вимог роботодавців.

Завдяки набутим професійним знанням у закладі освіти, слухачі отримають не тільки нову професію, а й можливість бути працевлаштованими на підприємства регіону та успішно влаштувати своє життя!

Телефони для довідок: (068) 196-45-15, (05741) 4-49-96.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше