Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

05.12.2019

      До Міжнародного дня людей з інвалідністю у Вовчанській районній філії проводяться профінформаційні заходи, які направлені на привертання уваги громадськості до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Це нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

      3 грудня 2019 року на «Інформаційному семінарі із загальних питань зайнятості» була присутня фахівець управління соціального захисту населення Світлана Усєрднова, яка ознайомила безробітних з видами державної допомоги для різних категорій населення та надала кваліфіковану відповідь на всі питання учасників заходу.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше