Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

День кар'єри

19.10.2019

      Момент вибору професії – чи не найважливіший у житті кожної людини. Так, цей вибір зворотній та не остаточний, рішення можна змінювати багато разів протягом життя, але ж хочеться не помилитися з самого початку. Бо ж з моменту обрання бажаної спеціальності починається шлях освоєння професії, отримання тих цінних знань і навичок, що з роками допоможуть стати кращим у своїй справі, зробити кар’єру, здобути визнання.
16 жовтня 2019 року, теплим сонячним ранком. був проведений профорієнтаційний захід за сприяння фахівців Вовчанської РФ ХОЦЗ для жителів та учнів Старосалтівської ОТГ «Моя професія- мій вибір- мій успіх!». В святковому заході із задоволенням взяли участь представники відділу освіти молоді та спорту Старосалтівської селищної ради, представники навчальних закладів Вовчанського району - КЗОЗ Вовчанський медичний коледж, Вовчанський коледж ХНТУСГ ім. П.Василенка, Старосалтівський професійний аграрний ліцей.

      Відкрила захід майбутня випускниця Старосалтівської ЗШ Катерина Карнаух з піснею про Україну. Щирим словом та запальним танком привітали гостей студентки медичного коледжу Червона Аліна, Горобинська Анастасія, Ольхова Олена разом з головою профорієнтаційної ради Злобіною Наталією Володимирівною. Додали гарних емоцій піснею про свій навчальний заклад студенти Вовчанського коледжу ХНТУСГ ім. П.Василенка Владислав Пономарьов та Дарина Желновач, з авторським виступив Владислав Никоненко.

      Директор Старосалтівської ЗШ Шевченко А.В. відзначила, що за сприяння Державної служби зайнятості у такому святковому форматі захід проводиться вперше. Альона Вікторівна наголосила, що сприятливим є обраний час проведення зустрічі – жовтень, коли учні ще можуть не квапитися із визначенням майбутньої професії, і побажала зробити вдалий вибір.

      Знайомство старшокласників із ВНЗ відбулося у два етапи: спочатку кожен заклад представив себе у короткій відеовізитівці, що супроводжувалась виступом представника, а потім у дітей була змога безпосередньо поспілкуватися та отримати більше інформації у працівників навчальних закладів.

      Фахівець Вовчанської РФ ХОЦЗ Федоркова С.О. презентувала послуги служби зайнятості, ознайомила учнів з можливістю навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, поінформувала про тестування, яке проводиться безкоштовно на базі районної філії та на спеціалізованій онлайн-сторінці сервісу «Моя професія: консультаційна мережа» з метою професійного самовизначення особи.

      Цей день запам'ятається дітям надовго, адже вони зарядилися позитивними емоціями на цілий день, отримали бадьорий настрій та безліч нових вражень.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше