Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

День гендерної рівності

18.02.2020

      Гендерний аналіз українського суспільства дає змогу виявити так звані проблемні зони, які потребують активного втручання з боку держави та суспільства, і є відправними пунктами процесу формування гендерної політики. Серед них для України найгострішими вчені та політики називають сферу зайнятості, політичну сферу, охорону здоров’я, проблеми освіти, гендерне насильство, проблеми торгівлі людьми, становище жінок з особливими потребами та жінок, що виховують дітей-інвалідів.
Тому проблеми якісної освіти, роботи, поєднання материнства та кар’єрного зростання, подолання насильства, включення жінок до процесів прийняття рішень стають цілями першого рівня, які виконують у глобальному сенсі вирішальну роль, як сходинки до глобальної мети – зменшення, подолання безгрошів’я, поліпшення умов життя, формування умов для всебічного розвитку людської особистості. Ці та інші питання активно обговорювалися під час проведення Дня гендерної рівності, який відбувся 14 лютого 2020 року у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості. Всього у заходах взяли участь 34 безробітні особи.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше