Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Чому потрібно відгукнутися на кращу вакансію

12.11.2020

Робота перестала підкидати якісь виклики, ви впораєтеся із будь-якими завданнями на раз-два, здається, все добре, але ви мрієте про щось більше. Ваше тепле місце може скоро перетворитися для вас на болото, з якого буде дуже складно вибратися.

Здається, а навіщо звідти вибиратися? На старому місці так добре, а раптом там відмовлять.

Ось вам кілька причин для того, щоб наважитись на зміни:

 1. Ви більше не зростаєте як фахівець, тому що вперлися в стелю можливостей, отже зарплата теж рости не буде.
 2. Через виконання вже набридлих обов’язків у вас станеться емоційне вигорання.
 3. Ви будете шкодувати про втрачені можливості, будете сумувати, а там і до депресії рукою сягнути.

Не думаємо, що вам хочеться все це випробувати на собі, так що ми допоможемо зважитися зробити перший крок. Єдине, що вам заважає його зробити — це страх.

Часто описи вакансій змушують серце битися частіше. Але подивімося на них під іншим кутом:

 • Якщо знаєте, що впораєтеся з 75% того, що написано, сміливо надсилайте своє резюме.
 • Те, що вам ще невідомо, ви освоїте під час випробувального терміну. А може ви через страх звертаєте увагу на дрібниці, які можна підтягнути ще під час підготовки до співбесіди?
 • Під час складання опису деякі вимоги могли прикрасити, щоб відсіяти всіх, хто сумнівається в собі.
 • Навіть якщо ваш досвід роботи менше, ніж потрібно, не переживайте, а краще продемонструйте на кейсах з минулої роботи свій ентузіазм та кмітливість. Повірте, це дуже важливо.

Так чому ж варто відправляти резюме на вакансію, для якої ви нібито не доросли?

 1. Подолаєте страх. Саме він заважає жити щасливо і стопорить ухвалення важливих рішень. Тільки подумайте, де б ви могли працювати, якби не боялися заявити про себе.
 2. Отримаєте колосальний досвід. Нехай навіть ви не отримаєте пропозицію про співпрацю, але зате згадаєте, як оновлювати резюме і як проходять співбесіди в компаніях, що вас приваблюють.
 3. Це новий сильний стимул підвищувати кваліфікацію. Ви почнете більше вчитися, щоб відповідати новій посаді, прокачаєте навички, які вважаєте менш сильними.
 4. Ви відкриєте в собі нові таланти. Можливо, в обов’язках буде щось для вас нове. Наприклад, доведеться робити презентації. А без цього ви б ніколи й не дізналися, що в вас спить справжній дизайнер.

Вам не достає впевненості у собі чи необхідна допомога у складанні резюме – фахівці Вовчанської районної філії завжди стануть Вам у нагоді. Наша адреса: м.Вовчанськ вул. 1 Травня, 15, контактні телефони: (068) 1964515, (05741) 44996.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше