Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Чого не варто робити на співбесіді?

12.11.2020

Перед співбесідою може здатися, що ви готові до будь-яких запитань, про стрес нема і мови, але прикрі помилки можуть все зіпсувати.

Головна помилка — говорити про те, про що говорити не варто. Роботодавець дійсно хоче дізнатися про кандидата більше, але ви можете вважати важливими різні речі. Чого не варто робити на інтерв’ю?

1) Розповідати про особисті проблеми

Наймача навряд чи цікавить стан здоров’я вашої матері чи причина, з якої вас покинув хлопець чи дівчина. Співбесіда — не розмова з психологом, пам’ятайте про це.

2) Перебивати

Добре, коли вам є про що розповісти і легко одразу підібрати слова. Але не варто вставляти репліки щоразу, коли починає говорити роботодавець.

3) Брехати

Банально, але суттєво. Маленька брехня так чи інакше проявить себе. Ви легко забудете за кілька місяців про те, що говорили, і це може зіграти з вами злий жарт. Особливо не варто брехати про рівень зарплати чи успіхи на попередньому місці роботи.

4) Бути зарозумілим

Прояви снобізму вам можуть пробачити у колі друзів, але точно не на співбесіді. Елементарне нерозуміння контексту розмови і награність одразу викличуть роздратування у співрозмовника.

5) Мовчати

Надто короткі відповіді і періодичне мовчання є сигналом про те, що кандидат не вміє презентувати себе. Останнє, чого прагне роботодавець, це витягувати з вас кожне слово.

Виникли питання? Звертайтеся до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості!

Наша адреса: м.Вовчанськ вул. 1 Травня, 15

Контактні телефони: (068) 1964515, (05741) 44996.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше