Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Бізнес - крок до власного успіху

25.11.2019

      Існує думка, що бізнес — це заняття для сильної половини людства. Але в сучасному світі швидких інформаційних технологій жінки нітрохи не гірше здатні вести підприємницьку діяльність. «Як досягти фінансової впевненості», «як розпочати власний бізнес», «жіноче лідерство» - питання, що обговорювалися 22 листопада 2019 року фахівцями Вовчанської РФ ХОЦЗ на черговому засіданні клубу "Побудуй свою кар’єру" для безробітних жінок, які мають дітей до 6 років.

      Для будь - якого успішного стартового проекту необхідні знання та навики. Учасниці заходу отримали інформацію про можливість безкоштовного навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти, ознайомилися з графіком навчання на грудень 2019 року, обговорювали приклади успішних жінок, можливість відкриття своєї справи. Сподіваємося, що наші жінки успішно обійдуть всі перешкоди на шляху до власного успіху!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше