Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Безробітний зі Старосалтівської громади оперативно працевлаштувався за допомогою кар'єрного радника

03.10.2019

       Мешканець Старосалтівської об'єднаної територіальної громади Віталій Вербівський звернувся до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з наміром знайти роботу. Чоловік працював машиністом насосних установок. Втративши роботу, виявив бажання знайти постійне місце зайнятості.

      Кар’єрний радник розробив індивідуальний план працевлаштування безробітного. Згідно плану, чоловік відвідав семінар у центрі зайнятості та отримав необхідні навички для успішного проходження співбесіди з роботодавцем. Ці знання стали безробітному в нагоді. Кар’єрний радник підібрав вакансію слюсаря з виготовлення й ремонту трубопроводів у приватному акціонерному товаристві «Вовчанський олійноекстраційний завод» Наразі В. Вербівський успішно пройшов співбесіду та приступив до роботи на даному підприємстві.

      Чоловік задоволений новим місцем роботи і дякує кар’єрному раднику за ефективну допомогу.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше