Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Адаптація на новому робочому місці

21.07.2021

Ви знайшли роботу? Отже, попереду знайомство з колективом!

Для вас поради:

Запам’ятайте імена своїх колег, адже звертання типу «Чуєш…» або «Слухай-но…» не налаштовують на щире спілкування.

Не запізнюйтесь! Сплануйте свій ранок так, щоб непередбачувані обставини - затори на дорогах чи несправний ліфт- не зробили ведмежої послуги впродовж першого ж робочого тижня.

Не бійтесь запитувати! Природно, що спочатку запитань щодо роботи буде забагато. Це демонструє ваше бажання вчитися і розвиватися! Психологи рекомендують новим співробітником більше слухати, а говорити в рази менше.

Не забувайте про свій гардероб. Якщо в компанії є дрес-код, дотримуйтесь уже усталених правил. Якщо ж ні, одяг у діловому стилі підкреслить вашу індивідуальність та додасть упевненості.

І, звісно, не забувайте про елементарні правила ввічливості: слова «дякую» , «будь ласка», «перепрошую» – це просто must have… і не лише в перші дні, а й повсякчас! Дякуйте колегам за допомогу, усміхайтесь, будьте собою.

І пам’ятайте, що зміни – найцікавіше в житті. Сприймайте нову роботу як спосіб розкрити свій потенціал та знайти однодумців.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше