Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

9 ознак того, що вам не варто влаштовуватися на цю роботу.

03.08.2020

        Співбесіда - це кращий спосіб для роботодавця зрозуміти, що являє собою претендент. Однак є й зворотна залежність. Людина, яка хоче отримати вакансію, заздалегідь може визначити, що ця компанія - не краще місце для продовження свого професійного шляху. Спробуємо визначити сигнали, які підкажуть, що на цю роботу влаштовуватися все-таки не варто. Періодично ми шукаємо нову хорошу роботу. Якщо ви мілленіал, то, згідно з дослідженнями, зміните від 15 до 20 робіт протягом свого життя. Незалежно від того, до якого покоління ви належите, існують конкретні ознаки (згідно Approved Index) того, що вам слід двічі подумати, перш ніж погоджуватися на нову позицію. Ось 9 з них:

  1. Всі співробітники - новачки, але бізнес не новий. Часта ротація персоналу - червона лампочка. Чому в компанії люди не затримуються надовго?
  2. Той, що проводить співбесіду, скаржиться на співробітників під час першої ж зустрічі. Якщо ваш майбутній начальник свариться на своїх співробітників при людині, яка ще навіть не увійшла до складу компанії, уявляєте, що він буде говорити про вас?
  3. Випадкові слова і загадкові фрази - це завжди погано. Це говорить про те, що компанія поняття не має, як вона хоче використати вас у рамках професійних обов'язків.
  4. Прикрашання роботи для того, щоб вас заманити. Зазвичай це означає, що за описом робота виглядає казково прекрасною. Особливо у випадку, коли від кандидатів навіть не потрібно досвіду роботи.
  5. Вакансія рекламується знову і знову. Якщо ви постійно бачите одну і ту ж вакансію, яка спливає і переслідує вас як повсталий зомбі - значить, щось не так. Швидше за все, сама робота.
  6. Не зазначається шлях кар'єрного зростання. Якщо в організації не продуманий механізм кар'єрного росту, значить, ви можете застрягти там, як у глухому куті. Безумовно, повинні бути варіанти трохи краще.
  7. Ваш потенційний роботодавець хоче від вас грошей.

Хочете вірте, хочете ні, деякі роботодавці просять претендентів заплатити за деякі послуги та навчання на роботі. Просто кажіть «ні» і шукайте щось інше.

  1. Схоже на те, що співробітники не люблять свого керівника. Якщо співробітники поводяться так, ніби в одній кімнаті з керівником їм дуже незатишно, значить він деспотичний або неприємний лідер. Швидше за все, це не той начальник, на якого ви хочете працювати.
  2. Рухи тіла, що видають поразку. Погляньте на людей, повз яких будете проходити в коридорі, і на те, як вони себе ведуть. Вони виглядають, як люди, які раді тут опинитися? Якщо ні, наступною такою людиною будете ви.

Сподіваємось, що наші поради стануть вам у нагоді. Якщо ж ви потребуєте допомоги фахівців – звертайтесь до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за тел. : (068)196-45-15, (05741) 44996, 42380.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше