Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

8 порад першокурснику

11.09.2019

      Вітаємо всіх першокурсників із вступом!

      Розпочався навчальний рік. Для першокурсників це - початок нового етапу життя – студентства.

      Здавалося б, найбільш нервова пора – вступ до вищих навчальних закладів – завершився, але що несе за собою студентське життя – можна тільки здогадуватися. Але для того, щоб легше було адаптуватися до одногрупників, викладачів та гуртожитку, надаємо наступні вісім порад:

  1. Не варто нервуватися. Зрозуміло, що все оточення для Вас нове. Незнання може викликати зайві емоції. Але поки Ви будете звикати до нових обставин, виходьте з дому або гуртожитку трохи раніше.
  2. Запам’ятовуйте «потрібних» людей – ректора, декана, куратора, викладачів та одногрупників. Важливо пам’ятати їх обличчя та ім’я. Вони стануть Вашою «другою родиною» в найближчі роки.
  3. Слідкуйте за змінами в розкладі. На відміну від школи, Ви самі повинні дізнаватися про зміни та приходити вчасно.
  4. Відвідуйте бібліотеку вчасно. В університетських бібліотеках не завжди на всіх вистачає підручників, тому поспішайте їх придбати.
  5. Зробіть собі «базу даних». Запишіть собі розклад всіх підрозділів навчального закладу – деканату, комп’ютерної зали, бібліотеки тощо. Обміняйтеся контактами з усіма одногрупниками.
  6. Ведіть конспекти окремо. Студентський варіант – всі конспекти в одному зошиті – не практичний, адже готуватися до іспитів при такому розкладі надзвичайно важко. А іноді, просто важко розрахувати необхідну кількість сторінок для одного предмету.
  7. Тримайте «запас» у сумці. Це одна-дві запасні ручки та один чистий зошит, адже ці речі можуть закінчуватися в найвідповідальніші моменти.
  8. Навчайтеся конспектувати лекції. Вигадайте собі систему скорочень, якими будете користуватися. А лекцію не треба записувати дослівно, тільки найголовніше – тільки тези. Також залишайте в зошиті вільне місце, якщо раптом доведеться законспектувати щось додаткове.

      Бажаємо успіхів у навчанні!

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше