Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

5 порад, які змотивують тебе до роботи!

07.09.2019

      Напевно, тобі знайома ситуація, коли потрібно щось робити, а робити зовсім нічого не хочеться. Можливо, це важливі завдання, які потрібно зробити «тут і зараз», але ти їх відкладаєш на «потім і колись». Ти думаєш: прийде час і я обов’язково все встигну. Але час не приходить, а тільки біжить. Тоді починаєш розуміти, що тобі не вистачає мотивації та енергії для реалізації задуманого.

      Ось декілька порад, які мотивують до роботи:

     1) Більше читай історій успіху людей, які досягли запаморочливих висот у своїй кар’єрі. Ти ж не гірший за них, чи не так? Якщо вони змогли, то ти й поготів зможеш! Головне, пам’ятай – ти оригінал, а не копія. Будь собою, будь особистістю – працюй, твори, реалізуйся!

     2) Мрій про успіх, адже мрії завжди допомагають людям досягати успіху. Ти маєш розуміти, що мрія без дій так і залишиться мрією, а тобі потрібні реальні результати. Пам’ятай: від дії до мрії – відстань мінімальна.

     3) Найголовніше – це віра. Коли не вистачає сили, немає бажання щось роботи, тобі просто необхідна віра в себе. Адже віра дає колосальну кількість енергії, яку зможеш трансформувати в реальні справи.

     4) Склади план дій на день. Коли будеш чітко знати та розуміти, який об’єм роботи потрібно виконати, час мине швидко та непомітно, а ти залишишся задоволений своїм результатом.

     5) Коли ти йдеш на роботу, намагайся концентруватися на позитивних речах. Наповнюйся радістю, щастям, світлом. Якщо будеш наповнений позитивними емоціями, жодний вірус-ледащо не зможе тебе атакувати!

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше