Є бажання побудувати професійну кар’єру, але не знаєте з чого почати?
23.11.2020Щоб досягти своєї мети, людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою та почувається повноцінною частиною соціуму. Але де себе реалізувати та досягти професійного успіху?
Платформа державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри http://profi.dcz.gov.ua/ створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.
Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:
- виборі (зміні) професії;
- виборі майбутнього напряму професійного навчання;
- визначенні схильності до підприємницької діяльності
- оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);
- саморозвитку.
За бажанням, Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців Вовчанської районної філії Харківського ОЦЗ.
Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96, Вовчанська районна філія ХОЦЗ.
Наша електронна пошта: 2020@khcz.gov.ua
![](/storage/static-pages/static-pages/d4e2e6a8e180b506d1a6f9f8140b8ad4.png)
![](/storage/static-pages/static-pages/5aa1e3905352d2201fe83cd48ef26ac2.jpg)