На головну
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Prozorro
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Петиції
Звернення
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Збереження об'єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України.

Оголошення
12.03.2019

      Старосалтівська селищна рада звертає увагу на те, що Державною екологічною інспекцією у Харківській області проводиться щорічна операція "Первоцвіт-2019".

      Метою проведення заходу є збереження об'єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України.

      Звертаємось до громадян з проханням відмовитись від збирання рослин занесених до Червоної книги України. Не стимулюйте недобросовісних громадян, які протиправно реалізовують червонокнижні первоцвіти. Цим ви збережете природне надбання країни для майбутніх поколінь.

      Згідно українського законодавства, здійснюючи торгівлю рідкісними та зникаючими видами рослин, громадяни порушують закони України: «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про Червону Книгу України», та згідно ст. 88, 88-1, 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення караються штрафами. Якщо ви стали свідком незаконного збору, продажу чи транспортування весняних квітів, будь-ласка, повідомте про це Державну екологічну інспекцію у Харківській області за номером телефону (057 705 06 78) та до Вовчанського відділу поліції ГУНП в Харківській області за номером 102.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape